infoدرباره جابیکو

جابیکو اولین موتور جستجوی شغل با هدف تجميع و معرفی تمامي آگهي هاي موجود در سراسر وب و در راستاي تسهیل در یافتن شغل مد نظر ، در کمترین زمان ممکن ، برای کارجویان می باشد.


اين موتور جستجو اين امكان را به کارجویان مي دهد تا با تفكيك استان و شهرستان وتخصصي كه دارند، شغل مورد نظر خود را از ميان آگهي هاي موجود در سراسر وب و كليه سايتهاي استخدامي وآگهي هاي مربوط به شغل، به راحتي و به رايگان پيدا كنند، كارجويان ميتوانند از طريق كانال تلگرام يا ديگر شبكه هاي اجتماعي جابیکو از جدیدترین فرصتهاي شغلی ثبت شده در سراسر وب بلافاصله پس از انتشارآگاه شده و شغل مورد نظر خود را پيدا كنند.


اولاٌ، سایت های استخدامی می توانند با معرفی آگهی های شغلی خود به موتور جستجوی جابیکو علاوه بر افزایش بازدید آگهی های شغلی کارفرمایان ، که موجبات افزایش سطح رضایتمندی آنان را فراهم میکند. ثانیاٌ، موتور جستجوی موجب بیشتر دیده شدن و معرفی بهتر وب سایت های استخدامی به عموم کاربران میشود.


کارفرمایان می توانند پس از ثبت آگهی خود در هر وبسایتی، آنرا به موتور جستجوی شغل جابیکو معرفی کنند، با این کار ،حجم بیشتری از کارجویان را مورد هدف قرارداده و از این طریق شانس خود را برای یافتن فرد با حداکثر صلاحیت مد نظر افزایش دهند.